Atlı Cirit Çalıştayı Düzenlendi
  • PAYLAŞ

  • Atlı Cirit Çalıştayı Düzenlendi

Atlı Cirit Çalıştayı Uşak’ta Düzenlendi


Federasyonumuzun Faaliyet Programında yer alan Atlı Cirit Çalıştayı 25 Mart 2017 tarihinde Uşak Gençlik Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlendi.

11-12 Mart 2017 tarihlerinde Erzurum’da gerçekleştirilen Atlı Cirit Çalıştayı’nın devamı mahiyetinde yapılan Çalıştaya Uşak, Manisa, Denizli, escort mersin , Balıkesir, Bursa, Kocaeli ve Kütahya’dan olmak üzere toplam 7 ilden 45 kulüp başkanı katılım gösterdi. Kurullar Koordinatörümüz Hacı Sürmeneli’nin rahatsızlığı dolayısı ile katılamadığı Çalıştayda, Atlı Cirit As Başkanımız Mehmet Özgül ve Genel Sekreterimiz Ender Durmuş Divan üyesi olarak hazır bulundular. Saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Genel Sekreterimiz Sn. Durmuş’un açılış konuşmasını yapması ile birinci oturum başlatıldı. Sn. Durmuş yaptığı konuşmasında Federasyon Başkanımız Dr. Hakan Kazancı’nın selamlarını katılım gösteren kulüp başkanlarına iletti. Kulüp başkanlarının kendilerini tanıtmalarının ardından gündemde yer alan konular istişare edildi. Bu bağlamda söz alan kulüp başkanlarının teklif ve önerileri divan tarafından not alındı. İkinci oturumun sonunda aile fotoğrafının çektirilmesi ile Çalıştay sona erdi.

Federasyon Başkanımız Dr. Hakan Kazancı yönetiminde Rahvan Binicilik, Atlı Okçuluk ve son olarak Atlı Cirit branşlarının Çalıştayları verimli bir şekilde geride bırakıldı. Çalıştaylara katılım gösteren kulüp başkanlarımıza teşekkür ederiz.  Federasyonumuza bağlı diğer branş çalıştaylarına önümüzdeki günlerde de devam edilecektir.